Vouchery (Poukazy)

Jak jsme již v úvodu zmínili, nechceme před vámi stát s nataženou dlaní. Proto jsme pro vás připravili poukazy pro pobyt na Medvědí boudě nad Špindlerovým Mlýnem. Poukaz dostanete od nás jako protihodnotu vašeho příspěvku našemu spolku.

Rozhodnete-li se nám věnovat např. 1000,- Kč, dostanete poukaz na pobyt v hodnotě 1000,- Kč. Nehledejte v tom žádný trik, jež používají slevové servery v podobě slev z nereálných imaginárních cen – nesnižujeme se k takovýmto praktikám. Jen je počet možných pobytů v každém měsíci omezen, proto je lepší si pobyt objednat co nejdříve. Celkový počet poukazů v emisi odpovídá sjednané kapacitě ubytování, nemůže se tedy stát, že by někdo poukaz využít nemohl. Platnost aktuální emise poukazů končí 10.12.2019

Jak na to

Pokud se rozhodnete využít našich poukazů a přispějete nám jejich „zakoupením“ , pak je možné zaplatit v hotovosti nebo převodem z účtu či poštovní složenkou. V případě úhrady převodem na náš účet č. 2300555568/2010 vedený u Fio banky je třeba jako variabilní symbol použít číslo poukazu, abychom mohli správně přiřadit platbu. V případě zaslání úhrady složenkou je třeba taktéž jako variabilní symbol (pro složenku typu A), nebo do zprávy pro příjemce (pro složenky typu C) zapsat číslo poukazu.

Pak již stačí jen napsat na recepce@medvedibouda.cz, nebo zavolat na telefonní číslo +420 606 075 900 a pobyt objednat. Pro úplnost přidáváme odkaz na stránky Medvědí boudy: www.medvedibouda.cz.

Pro firmy a instituce

Naše poukazy můžete použít jako benefity pro zaměstnance s nespornou výhodou daňově uznatelného nákladu. Rádi vám vystavíme doklad, jenž můžete uplatnit pro snížení daňového základu. Při využití většího počtu poukazů vám poskytneme bonus v podobě poukazů zdarma.

Template downloaded from FreeThemes4all.com
Design by Tomáš Bařtipán